VDR 1.7.x - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Arranger
fr: Arrangeur

en: Composer
fr: Compositeur

en: Disk ID
fr: Disque ID

en: Performer
fr: Interprète

en: Size Info
fr: Infos taille

en: Songwriter
fr: Compositeur

en: Title
fr: Titre

en: Upc Ean
fr: UPC EAN

en: Invalid
fr: Invalide

en: Can not open
fr: Impossible d'ouvrir

en: No disc in drive
fr: Pas de disque dans le lecteur

en: Problem on read
fr: Problème lors de la lecture

en: Problem on read lsn
fr: Problème lors de la lecture LSN

en: Problem on read lba
fr: Problème lors de la lecture LBA

en: Not an audio disk
fr: N'est pas un disque audio

en: Read error
fr: Erreur de lecture

en: playlist
fr: liste de lecture

en: detail
fr: détail

en: CD Information
fr: Information CD

en: Song Information
fr: Information chanson

en: Playlist
fr: Liste de lecture

en: Max CD Speed
fr: Vitesse Max CD

en: Show in main menu
fr: Afficher dans le menu principal

en: Enable Paranoia
fr: Activer Paranoia
